Uğurluel Parke
  • Parke
  • Parke
  • Parke
  • Parke

Parke

Parke, yaşam alanlarının daha şık bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Zemine döşenen parkeler sayesinde sağlıklı, kaliteli, şık bir ortamda yaşama şansımız oluyor. Kaliteli parkelerin sağlıklı olması bizlerin içini rahatlatıyor ve ayrı bir huzur veriyor. Evimizin ya da iş yerimize iç içe olduğumuz parkeler ile dekorasyon alanında yeni bir dönem başladığını fark ediyoruz.

Parke Modelleri

Parke modelleri, parkelerin sahip olduğu görünüm ile renginin birbiriyle ahenkli buluşması sonucu oluşur. Parkelerin dokusu olarak kabul edeceğimiz parke modelleri oldukça geniş bir yelpazenin ürünü olarak bizlere sunuluyor. Fraze, hareli, prima, naturel, standart; plank dışbudak, 3 strip dışbudak naturel, 3 strip dışbudak standart, plank dışbudak; plank kayın, 3 strip kayın prima , 3 strip kayın standart, 3 strip kayın naturel; meşe, meşe naturel, meşe prima; bubinga standart, bubinga hareli, bubinga freze, bubinga prima ve iroko modelleri başta olmak üzere parke modelleri birbirinden güzel bir şekilde beğenimize sunulmaktadır.

Parke Renkleri

Parke renkleri geçmiş yıllardan günümüze kadar farklı tonlarla gelmiştir. Parkenin ilk çıkış zamanındaki o sarımsı tonuna bağlı kalınan günler artık geçmişte kaldı. Bugünlerde her renk parke ile yaşam alanlarımızın zeminine şık bir görünüm kazandırabiliriz. Sarı, uçuk sarı, kahve rengi, siyah genel olarak seçilen parke renkleridir. Bu renklerin yanı sıra beyaz kayın, maple rengi, kayın, antik kestane, kiraz rengi, açık ceviz gibi birbirinden güzel renklerde

Parke Fiyatları

Ev ve iş yeri daha genel olursak yaşam alanımız olan mekanların dekorasyonunda yeni bir dönem olarak bizlere birbirinden güzel parke modelleri sunuluyor. Bu modellerin fiyatları değişiklik gösteriyor. Parke fiyatlarında değişimler o parkenin özelliğine göre değişiyor. Kullanılan hammaddeye, parkenin rengine, desenine ve diğer bazı hususlara göre parke fiyatlarında değişim oluyor.

Krono Laminat Parke

Krono Original Laminat Parke

Kaindl Laminat Parke

Kaindl Laminat Parke

Çamsan Laminat Parke

Çamsan Laminat Parke

Floorpan Laminat Parke

Floorpan Laminat Parke

Copyright © 2010 Ugurluelparke.com Tüm hakları saklıdır

oldeuboi.comfilm izle
facebook
twitter
sayac